Miś-Uszatek

Miś-Uszatek

Od początku

Kariera i sukces

Za granicą

Piosenki

Przyjaciele

Mapa strony

Więcej bajek

Ukończone praktyki architektoniczne i posiadane przez architekta uprawnienia to podstawa.

Żaden szanujący się architekt ani firma, dla której architektura, projektowanie domów i budynków gospodarczych jest źródłem utrzymania, nie pozwoliłaby sobie na rozpoczęcie prac bez pewności, że wszyscy podwykonawcy mają odpowiednie uprawnienia i odbyte na wysokim poziomie praktyki architektoniczne.

Jednostka, nami pracuje dopiero chciałaby

Dobry architekt powinien zatem posiadać ukończone studia lub odpowiednie kursy, odbyte praktyki architektoniczne potwierdzone odpowiednim dokumentem oraz uprawnienia architektoniczne, które są gwarancją odpowiedniej pracy i dają zatrudniającej go firmie lub osobie prywatnej pełną gwarancję poprawności wykonania danego zlecenia. Jeśli osoba, która z nami pracuje lub dopiero chciałaby pracować nie posiada wyżej wymienionych dokumentów i praktyk, w ogóle nie powinniśmy się zgadzać na współpracę.

Korporacja budowlana pracujący główni

Identyczna sytuacja dotyczy firm budowlanych, bez względu na ich wielkość i długość działania na rynku. Firma budowlana i pracujący w niej główni fachowcy, muszą posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane poprzedzone ukończeniem praktyk budowlanych. Uprawnienia budowlane uzyskiwane są przez nich po pozytywnym ukończeniu trudnego i wymagającego egzaminu na uprawnienia budowlane. Z której strony by więc nie spojrzeć, wyłącznie posiadanie uprawnień, kursów i praktyk daje nam pewność, że architekt zna się na architekturze w każdym jej wydaniu, a budowlaniec rzeczywiście wie o budownictwie więcej niż my sami.

Reklamy