Miś-Uszatek

Miś-Uszatek

Od początku

Kariera i sukces

Za granicą

Piosenki

Przyjaciele

Mapa strony

Więcej bajek

Projekty architektoniczne przedstawiane na prezentacjach cieszą się dużą popularnością

Prezentacje multimedialne są powszechnie wykorzystywane, ponieważ pozwalają lepiej zobrazować dany temat. Referujący mogą łatwiej wytłumaczyć to, o co im chodzi, a słuchacze - łatwiej wyobrazić to, czego słuchają.

Prezentacje multimedialne mają przewagę nad papierem, ponieważ operują cyfrową formą przekazu treści, która może być dynamiczna, pokazywać ruch, dźwięk, obraz w tym samym momencie. Na papierze dało się jedynie pokazać projekty, rysunki, zdjęcia, szkice, wykresy. Choć były kolorowe, nie dawały takich możliwości jak prezentacje multimedialne.

Te ostatnie wykorzystywane są w szkolnictwie, w biurze, w marketingu, w ubezpieczeniach, w negocjacjach i w branży projektowej, architekturze. Projektanci z Krakowa należą do tej nowoczesnej grupy, która w swojej pracy i kontaktach z klientami sięga właśnie po prezentacje multimedialne, aby przedstawić projekty architektoniczne, gotowe projekty domów.

Na ekranie laptopa czy projektora takie projekty architektoniczne prezentują się znacznie bardziej okazale i realistycznie niż na papierze. Dzięki temu klient może sobie wyobrazić już na etapie projektów swój dom, magazyn, halę, basen i każdy inny obiekt, jakie zaprojektują architekci z Krakowa.

Tworzone obecnie prezentacje multimedialne są trójwymiarowe i pozwalają się wybrać na spacer po swoim niezbudowanym jeszcze domu, stadionie, apartamencie, biurze.

Reklamy